ACKOLMASHA01_MaszaCV_NEW.inddCzy znacie już genialny, rosyjski serial animowany „Masza i Niedźwiedź”? Bajka opowiada o małej, nieznośnej dziewczynce, która zaprzyjaźniła się z dużym misiem (weteranem cyrkowej areny). Film jest pełen humoru i ciepła oraz przygód przy których nie sposób się nudzić. Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście, najwyższy czas go obejrzeć, a ja chciałabym zaprezentować Wam książeczkę dla dzieci – „Masza i Niedźwiedź, księga zabaw”, która niedawno ukazała się nakładem wydawnictwa Egmont.

Książeczka zaczyna się od krótkiej historyjki, później pojawiają się kolorowanki i różnego rodzaju łamigłówki. Zadania są zarówno banalnie łatwe jak i nieco trudniejsze. W środku zostały wczepione dwie osobne kartki z naklejkami z serialu. Tytuł zawiera w sumie 32 strony dobrej zabawy, w broszurowym, ale całkiem dobrej jakości i bardzo kolorowym wydaniu. Dla pięcioletniej dziewczynki „księga zabaw” nadawała się idealnie – dziecko jest nią zachwycone.

Księgę zabaw Maszy i Niedźwiedzia serdecznie polecam wszystkim rodzicom. Jeżeli jeszcze nie znacie serialu animowanego, to najwyższy czas to nadrobić – od pewnego czasu emitowany jest w polskiej telewizji. Natomiast sama książeczka to niezawodny sposób na nudę i wiele chwil dobrej zabawy w towarzystwie wesołych, animowanych bohaterów. To jedna z tych bajek, które można oglądać wspólnie z pociechami, ponieważ podobają się nie tylko maluchom, ale bez problemu oczarować potrafią również dorosłych.

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuje wydawnictwu Egmont

egmont

Reklamy

Written by Vicky

"We don't need a reason to help people"

2 komentarze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s