Już dawno nie organizowałam żadnego konkursu na wordpressie, także czas najwyższy. Zapraszam do udziału w zabawie – tym razem do wygrania „Uśmiech Madeline.usmiech madeline

CO ZROBIĆ, ŻEBY WYGRAĆ KSIĄŻKĘ? 

1. Oprócz standardowego “zgłaszam się” pod konkursowym postem, należy przesłać recenzję własnego autorstwa (wystarczy link) powieści, którą polecacie na jesień.

2. Przy dodawaniu komentarza należy podać prawidłowy adres maila (nie trzeba go ujawniać, wystarczy, że zostanie podany przy wpisie).

3. Konkurs trwa od dzisiaj (14 listopada) do 27 listopada.

4. Wygrywa osoba, która lekturą zainteresuje mnie najbardziej.flowers-098 (2)

5. Zwycięzca zostanie ogłoszony 28 lub 29 listopada, a książka wysłana w terminie dwóch dni roboczych od czasu, kiedy poda swój adres.

POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!

Reklamy

Written by Vicky

"We don't need a reason to help people"

18 komentarzy

  1. Nie prowadzę bloga książkowego, więc nie mogę wysłać linka, ale chciałabym polecić bardzo ciekawą, wciągającą, godną uwagi, elektryzującą książkę:)
    Tą książką godna polecenia to „Blaszany bębenek” Gunter Grass, choć jest to książka wydana bardzo dawno to jednak każde pokolenie po nią sięga, a po przeczytaniu czasami nawet do niej wraca. Postaci są niesamowite, ciekawa akcja i niezwykły klimat. Książka wzbudza emocje, czasem skrajne, powoduje że się o niej myśli nie w tydzień po przeczytaniu, ale całe lata. Jest to dzieło, takie prawdziwe, wciągające i pouczające. Akcji nie będę opowiadała bo to było by bez sensu, ale powiem tylko że jest to historia o dziecku, które w wieku trzech lat zbuntowało się i postanowiło nie rosnąć. Idzie przez świat z blaszanym bębenkiem zawieszonym na szyi. Wiele uchodzi mu na sucho z uwagi na dziecięcy wzrost. Wiele przychodzi mu do głowy z uwagi na dorosły umysł. Moim skromnym zdaniem tą książkę powinien przeczytać każdy:)

  2. Zgłaszam się :)

    http://wantescape.blogspot.com/2014/11/06-nic-nie-trwa-wiecznie-ostatnia.html
    Chciałabym polecić tę książkę, ponieważ jej stronice skrywają dawkę magii i potęgi miłości rodzinnej, wiary i nadziei. Chciałabym ją polecić, gdyż niesie niegasnące dobro, które uważam za cenny skarb bijący złotym blaskiem na tle szarej, smutnej jesieni. To idealna książka o potędze rodziny, zakochaniu, bólu, straconym czasie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s