Wiosna coraz cieplejsza, a wraz ze wzrostem temperatury pojawia się coraz więcej miejsc, w których możemy czytać. Natomiast ja kontynuuję organizowanie tygodniowych konkursów, by komuś umożliwić taką przyjemną, wiosenną lekturę. Tym razem do wygrania „Hotel Transylvania” autorstwa Chelsea Quinn Yarbro. Serdecznie zapraszam do udziału!

hoteltransylwaniaCO ZROBIĆ, ŻEBY WYGRAĆ KSIĄŻKĘ? 

1. Oprócz standardowego “zgłaszam się” pod konkursowym postem, należy w komentarzu pod którąkolwiek z recenzji na blogu http://miye.eu/ napisać dlaczego chciałoby się zrecenzowaną książkę przeczytać (lub nie).

2. Przy dodawaniu komentarza należy podać prawidłowy adres maila (nie trzeba go ujawniać, wystarczy, że zostanie podany przy wpisie).

3. Konkurs trwa od dzisiaj (22 maja) do 30 maja.

4. Wygrywa osoba, której odpowiedź będzie, w mojej, subiektywnej opinii, najciekawsza.flowers-098 (2)

5. Zwycięzca zostanie ogłoszony około 31 maja, a książka wysłana w terminie dwóch dni roboczych od czasu, kiedy poda swój adres. W wypadku gdy nie zrobi tego w ciągu tygodnia, nagroda przepada.

POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!

Reklamy

Written by Vicky

"We don't need a reason to help people"

7 komentarzy

  1. Zgłaszam się

    Chciałabym zrecenzowaną książkę przeczytać z prostego powodu. Uwielbiam tematykę wampirzą – zwłaszcza po przeczytaniu „Drakuli” Brama Stokera. Niestety wiele powieści o tej tematyce zniechęciła mnie do tego wątku – choćby „Zmierzch”, który okazał się kompletną porażką. Mam nadzieję, że ta książka będzie inna, zwłaszcza, że recenzje były dobre.

  2. Zgłaszam się

    Od powstania pierwszego wampirzego tekstu, czyli „Wampira” Polidoriego, bo on to jest protagonistą krwiożerczych stworów, wampiry mocno ewoluowały w pop kulturze; od pozbawionego uczuć i tajemniczego transylwańskiego arystokraty Draculi (Bram Stoker) oraz upiora trzymającego swoją głowę pod pachą (W Gospodzie pod Upiorkiem Stanisława Pagaczewskiego) przez inteligentnego i przeklinającego swój nieśmiertelny żywot Lestata (Anne Rice) po „uczłowiecznionego” Edwarda, który chce pomagać i kochać. Dzięki temu widać, że temat wampiryzmu jest ciągle aktualny i pożądany w pop kulturze, bo inspiruje do powstania nowych wampirzych form i przyczynia do ich metamorfozy, dzięki czemu jest ciągle interesujący. I dlatego chciałbym poznać dzieło Chelsea Quinn, żeby poznać kolejną wampirzą formę. ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s