needRozpoczął się kolejny rok istnienia (i nadmiernego czytania książek). Dziękuję za wzięcie udziału w konkursie :) i poniżej publikuję listę zwycięzców.

Wieża Milczenia – Spokowap
Lord morski – Slavkoyama
Chłopcy – Misia

Serdeczne gratulacje i zapraszam do wzięcia udziału w następnym konkursie!

Ps. Tymczasem natomiast polecić mogę te Secretumowe i nastkowe:

Secretum

Nastek

 

 

Reklamy

Written by Vicky

"We don't need a reason to help people"

8 komentarzy

  1. Wow, udało się?! Juhu, dziękuję! :) W jaki sposób mogę się skontaktować w celu przekazania adresu? Zapewne e-mailowo, tak? :) Dziękuję raz jeszcze i gratuluję pozostałym szczęśliwcom :)

  2. Kochani! Dostałam już wszystkie adresy – wybaczcie opóźnienia z wysyłką – na swoje usprawiedliwienie powiem tylko: weekend majowy. Po nim już błyskawicznie możecie spodziewać się książeczek. :)

    1. Serdecznie dziękuję za książkę (przed chwilą dostarczył ją listonosz). Teraz tylko muszę skończyć bieżącą lekturę i rzucam się w maelstromy wraz z „Lordem Morskim”.

  3. Właśnie skończyłem czytać podarowaną przez Ciebie książkę. Trochę długo zbierałem się do tego, bo najpierw w podróż przez czasy i idee zabrał mnie Jaume Cabre, a potem ugrzązłem w wielotomowych piachach Diuny. Ale wreszcie wziąłem się za „Lorda morskiego” i nie żałuję. Co prawda po 30 stronach wiedziałem, kto jest głównym winowajcą, ale mimo to książka wciągnęła mnie bardzo mocno i na pewno wiele razy z przyjemnością do niej wrócę. Jeszcze raz dziękuję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s